понеділок, 29 серпня 2016 р.

Матеріали до початку навчального року

Шановні колеги, знову вітаємо вас на блозі підтримки навчання інформатики у 4 класі! Наш блог буде оновлюватись, відповідно до оновлень програми навчання інформатики у молодшій школі.
До початку навчального року залишилось зовсім мало, але авторський колектив працює над тим, щоб оновлення програм не призвело до перенавантаження учнів, зниження якості навчання четвертокласників та методичним вакуумом для вчителів, які навчатимуть інформатики у 4 класі.
Мабуть, програма з інформатики чи не єдина, яка внаслідок розвантаження зазнала таких кардинальних змін. Наші діти наче б то і з підручниками, але введено багато нових тем, змінено порядок їх вивчення тощо. А це вносить певну складність як для дітей, так і для вчителів. Наступного року буде простіше, бо ми всі розуміємо, що зміни добре впроваджувати поступово, не наздоганяючи те, що вже вважається вивченим, але фактично є новим матеріалом.  З іншого боку, як не нам, вчителям інформатики, розуміти, що світ не стоїть на місці, він змінюється і ці зміни відбуваються швидше, аніж ми пишемо підручники, готуємо робочі зошити, програми... Тому беремо на озброєння визначальну рису інформатиків - готовність до змін, і розпочинаємо підготовку до навчального року!
Маємо надію, що ви опрацювали програму для 2-4 класів із змінами 2016 року, текст якої розміщено за посиланням:
http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola.html

Пропонуємо також посилання на методичні рекомендації щодо навчання шкільним предметам:
http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/metoduchni.html

Зазначаємо, що, відповідно до методичних рекомендацій,  вчитель може самостійно визначати кількість навчального часу, відведеного на вивчення тієї чи іншої теми, переставляти теми, не порушуючи логіку їх викладу. Тому відповідно до запропонованої програми та чинних підручників вторський колектив пропонує календарно-тематичне планування за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/0B6fTIfFMSQYZc0E4a1R4M1J2YlE/view?usp=sharing

Матеріали для підготовки уроків у темах, які не відображені у підручнику авторського колективу, будуть розміщені на сторінках блогу. Слідкуйте за нашими публікаціями.
Вдалої підготовки до початку навчального року!

Немає коментарів:

Дописати коментар